для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Марков відхрещується від своїх ЗМІ?
23.07.10
Лідер проросійської націоналістичної партії «Родина» Ігор Марков відхрестився від офіційного сайту своєї партії. Про це стало відомо під час судового засідання за позовом громадської організації «Чорноморське гайдамацьке з'єднання» до депутатів одеської міської ради Дубовенко В.Е., Фабрикант С.С. та політичної партії «Родина» про визнання відомостей недостовірними, їх спростування та захист ділової репутації.

«Від відповідача, а саме Ігоря Маркова надійшло заперечення, в якому лідер партії «Родина» наголосив, що політична партія, яку він очолює не є власником сайту партії (www. rodina.od.ua ), саме тому не є відповідачем по справі. З чого постає цікаве питання, а хто тоді відповідатиме за ту брехню, яка розміщується на сайті «Родина», адреса якого, до речі, ледь не зранку до вечора майорить на телеканалі АТВ? Також цікаво чому це партія «Родина» не вважає себе відповідальною за свій сайт?

Можливо завтра, якщо прийдеться відповідати за прояви беззаконня партії «Родина» з’ясується, що Ігор Марков й до партії не має жодного відношення. Я думаю ця судова справа є дуже показовою для представників «Родини». Адже до цього відповідачі відхрещувались від прес-служби партії, сьогодні як бачимо ситуація все далі доходить до абсурду. Ну що ж, хотілось би нагадати відповідачам з партії «Родина», що за брехню й провокації треба відповідати, можливо саме це утримає цих людей від подібних проявів в майбутньому.

Адже, безкарність, як ми знаємо породжує ще більше зло», - прокоментував судове засідання отаман «Чорноморського Гайдамацького Зєднання» , координатор ГІ «Оновлення Країни» в Одесі Сергій Гуцалюк
Наступне судове засідання по справі перенесено на 1 жовтня 2010 року.

Довідка:
В липні 2009 року ГО «Чорноморське гайдамацьке з'єднання» надіслало цивільний позов до Приморського районного суду м. Одеси, стосовно депутатів одеської міської ради Валентина Дубовенко, Світлани Фабрикант та голови партії «Родина» Ігоря Маркова про визнання відомостей недостовірними, їх спростування та захист ділової репутації.

Розгляд справи почався в лютому 2010 року. Під час розгляду Валентин Дубовенко відмовився від того, що він розповсюджував недостовірні відомості та виступив з цього приводу на телебаченні, звинувачуючи в усьому офіційний сайт партії «Родина».

Представники партії «Родина» на судові засідання жодного разу не з’явились без жодних пояснень та аргументованих виправдань, хоча повістки до суду отримують регулярно, що доведено підписами про отримання повістки секретарем партії «Родина».


Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.