для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
У Білгороді-Дністровському митці писатимуть твір – «Як я провів літо?»
18.08.10
Новини Одеси, Україна, ілгороді-Дністровському, твір, канікулиНапередодні Дня Незалежності у Білгороді-Дністровському відбудеться справжнє мистецьке свято. Акерманці запропонують художникам, музикантам і літераторам поділитися враженням про своє літо. Кожен із митців вже знайшов для своїх спогадів оптимальну форму втілення. П’ятеро художників потішать акерманців виставками живопису і графіки. Втім, класичними напрями майстри пензля не обмежаться: спекотна погода надихнула художників на створення сектору боді-арту. Музичну атмосферу на сейшні з грайливою назвою «Як я провів літо?» створюватиме гурт «Бойскаут». Очікується джазова феєрія у виконанні джазмена з європейським іменем – Сергієм Матвієнком. Справжнє еквілібристику слова даруватимуть учасники літературної сцени цьогорічного Міжнародного фестивалю «У.Рок».

«Влітку митці пішли на канікули. За три місяці всі отримали купу вражень, зокрема взяли участь у фестивалі «У.Рок» побіля Затоки у Білгород-Дністровському районі. Вирішили, що коли був «у.рок», то має бути і домашнє завдання. Тож, тепер митці нібито будуть писати твір з теми «Як я провів літо?». Ось тільки хтось писатиме словами, хтось фарбами, а хтось звуками. Головне, що всі це робитимуть душею», - запевнив куратор проекту та арт-директор арт-клубу «Арго» Сергій Гаркавий.
Ця мистецька акція, котра відбудеться у Білгороді-Дністровському 23-го серпня, дає старт святкуванню Дня Незалежності. Організатори проекту обіцяють, що подібні сейшни стануть постійними.

Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.