для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Моніторінг Виборів
21.10.10


В ШИРЯЄВО ПРОКУРАТУРА ПРИПИНИЛА ДІЯЛЬНІСТЬ ТЕРВИБОРЧКОМУ ЗА ПІДРОБКУ ПОСТАНОВИ


Прокуратура тимчасово призупинила діяльність Ширяєвської селищної виборчої комісії (Ширяєвський район Одеської області) через незаконні рішення, прийняті комісією.
Про це повідомляють спостерігачі громадського спостереження від мережі «Опора» в Одеському регіоні, а саме координатор спостереження Вєра Грузова.
В Ширяєвській селищній раді 30 депутатів, а подали свої кандидатури 59 чоловік. Тож, Комісія мала поділити 59 кандидатів на 30 округів за таким принципом, щоб на одному окрузі не опинилося 2 кандидата від однієї партії. 20 жовтня серед населення селища було розповсюджено газету, в якій надрукована постанова Ширяєвської селищної ТВК про затвердження кандидатів по округам, де були і випадки, коли 2 кандидата від однієї партії в одному округу.
Обнародувані списки обурили партії, що беруть участь у виборах в районі, тож Голова ТВК намагався виправити ситуацію. Але замість того, щоб внести правки в попередню постанову, комісія приймала нові рішення «заднім числом». Про це і повідомила Прокуратуру член цієї ж комісії, і 20 жовтня, на засідання ТВК, прийшли представники цього відомства, описали всі документи та призупинили діяльність виборчої комісії.
Варто відмітити, що в Ширяєвській селищній виборчій комісії вже 5 днів відсутній секретар, бо представниця Комуністичної партії пішла з цієї посади, а голова ТВК, якого наразі мають зняти з посади, настільки неорганізовано вів процес, що прокуратура, наприклад, не змогла найти жодної постанови ТВК.

ОЧІЛЬНИК ПРИМОРСЬКОГО ВІЙСЬКОМАТУ БАЛОТУЄТЬСЯ В ДЕПУТАТИ ТА ПЛАНУЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ СВОЮ ПОСАДУ


Олег Лобан, кандидат в депутати від Партії Регіонів по 23 округу міста Одеси, збирається зустрітися з членами 139 дільничної виборчої комісії — працівниками військового шпиталю.
Про це повідомляють спостерігачі громадського спостереження від мережі «Опора» в Одесі.
Варто знати, що дільниця № 139 є закритою, бо це Одеський обласний очний шпиталь інвалідів Великої Вітчизняної війни. А кандидат по цьому округу, очільник Військового комісаріату Приморського району м. Одеси, Олег Лобан, запрошує членів дільничної комісії на особисту зустріч. Мета зустрічі наразі невідома.
Окрім того, зафіксовано, що вже кілька днів головний лікар шпиталю ухиляється від передачі членам ДВК списків хворих стаціонару — виборців цієї закритої дільниці, неофіційно посилаючись на те, що «так наказали згори». Про це повідомляє Вєра Грузова, координатор спостереження за виборами в Одеському регіоні.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.