для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ СЕРГІЯ МЕЛЬНИЧУКА "МОЯ БОРОТЬБА ЗА МОВУ"!
09.11.10
Новини Одеси, МОЯ, БОРОТЬБА, МОВУ, Сергія, МельничукаУ четвер,11 листопада, о 14 у приміщенні Одеської обласної юнацької бібліотеки ім. В.В. Маяковського (вул. Ак. Корольова,46)

Громаднська кампанія "Вперед!" у рамках відзначення Дня української писемності та мови проведе презентацію книги Сергія Мельничука "МОЯ БОРОТЬБА ЗА МОВУ"!

Це збірка документів і публікацій, про те,як її автор - виходець з шахтарського містечка Краснодом, через суди (зокрема Європейський суд з прав людини) та правоохоронні органи відстоює право на використання рідної української мови у навчанні, публічній сфері, на транспорті.Водночас, у книзі висвітлюється і те, через які випробування (аж до виключення з університету, кількарічної відмови приймати документи для повторного вступу) доаодилося проходити україномовному студенту через те, що він насмілився поставити питання про виконання 10 ст. Конституції України про державний статус української мови.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.