для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
1 грудня в Літературному музеї відбудеться концерт ансамблю народної музики «Одеські музики».
25.11.10
1 грудня у Золотій залі Літературного музею (вул. Ланжеронівська, 2) відбудеться концерт ансамблю народної музики «Одеські музики».
Початок концерту – о 16:00.

Ансамбль народної музики «Одеські музики» було засновано у грудні 2005 року.
Ініціатор створення колективу, його керівник Сергій Літвінов, випускник кафедри народних інструментів Одеської державної консерваторії ім. А.В. Нежданової, директор «Дитячої музичної школи № 4 м. Одеси», заслужений працівник культури України, лауреат премії В.Вернадського, організатор відкритого фестивалю – конкурсу «Музичні Династії».
Працюючи понад 30 років у музичних та культурно - просвітницьких закладах м. Одеси та Одеської області, Сергій Літвінов мріяв про яскравий професійний український національний колектив, який виконував би музичні твори всіх регіонів України.
Два учнівських творчих колективи, інструментальний ансамбль під керуванням Сергія Літвінова та зразковий вокальний фольклорно – етнографічний ансамбль
« Цветень»під керуванням Олени Плешакової стали тими творчими майстернями, на основі, яких було створено ансамбль народної музики « Одеські музики».Учасники цього колективу вивчають та виконують найяскравіші зразки української народної музичної спадщини. Велике значення на формування творчого обличчя ансамблю мають поїздки до різних міст Західної та Центральної України з метою вивчення народних традицій.

За 5 років існування ансамбль народної музики «Одеські музики» побував з концертами у Львівській, Івано-Франківській, Миколаївській областях, у Придністровській, Молдавській республіці, у багатьох районах Одеської області. Колектив став лауреатом ( І місце) на Всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах в м. Дрогобич Львівської області та дипломантом Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах в м. Козані
( Греція). Особливо приємно, що виступи ансамблю народної музики « Одеські музики » сприймається, виключно, з емоційним піднесенням, великим задоволенням та зацікавленістю як серед молодіжної так і дорослої аудиторії глядачів, як і професіоналами так і аматорами народної творчості, іноземними гостями нашого міста.
Концертні програми, виступи « Одеських музик» в школах, інтернатах, вищих начальних закладах носять характер творчих зустрічей, майстер – класів, лекцій – концертів як в нашому місті так і в інших регіонах. В нашому регіоні практично не існують творчі колективи, які б виконували українську народну інструментальну музику на такому високому професіональному рівні.
В складі ансамблю два заслужених працівника культури України та один заслужений артист України. Практично всі учасники колективу неодноразово виборювали призові місця як на регіональних так і на міжнародних конкурсах як солісти, навчаючись в музичних школах, училищах чи консерваторії.
За 5 років існування ансамбль народної музики « Одеські музики » провів дуже велику просвітницьку, виховну та благодійну роботу разом з обласною Радою Миру, Обласним центром Української культури, Будинком вчених,Одеським Літературним та іншими музеями,оздоровчими таборами, санаторіями «Сонячний», «Куяльник», «Одеса», «Хаджибей», «Салют»та з багатьма іншими. Весь цей час колектив отримував творчу та організаційну підтримку від керівництва міського та обласного управлінь культури.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.