для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Вперше в Одесі: Головна подія цієї зими в громадському житті міста - «ЗИМОВІ СВЯТКИ»
08.12.10
Новини Одеси, прес-центрі, ЗИМОВІ, СВЯТКИ, Світлий, Дім, Святий, Миколай7 грудня о 12:00 в прес-центрі «Paritet» відбулася прес-конференція з метою анонсування найяскравішої події цієї зими — Зимових святок в Одесі.

В рамках цього проекту відбудеться низка подій, що будуть наповнювати життя одеситів з 18 грудня 2010 року по 19 січня 2011 року.
Перші з них – це заходи до дня Святого Миколая «Святий Миколай збирає подарунки», націлені на збір коштів для подарунків дітям з інтернатів та багатодітних сімей.
Наприклад, Акція "Лист Святому Миколаю" – дітям пропонується до 19 грудня написати листа Святому Миколаю з побажанням подарунку на адресу Базарна 2, Благодійний фонд «Світлий Дім», або на пошту sv_mikolaj@ukr.net, Флеш-арт-моб "Помічники Святого Миколая" – яскраве видовище, яке буде інформувати одеситів про проект та залучати до участі в ньому, Акція "Святий Миколай збирає подарунки" – 18 грудня в центрі Одеси волонтерами у червоних капелюхах буде проводитися збір коштів на реалізацію дитячих мрій, вказаних ними у листах до Святого Миколая та інші.
«При покупці подарунків ми приділимо особливу увагу саме тим бажанням дітей, які спрямовані на їх всебічний розвиток» - зауважив Олексій Чорний, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс».
Також на протязі усього проекту в Одеському Благодійному фонді «Світлий дім» за адресою Базарна 4 будуть проходити безкоштовні святкові майстер-класи з вишивки, бісероплетінню, плетінню різдвяних янголяток та ляльок-мотанок, творчого оздоблення посуду та Школа коляди.
«Ці майстер-класи направлені на популяризацію свята Різдва та українських традицій в Одесі» - сказав Євген Заславський, голова Одеського міського благодійного фонду «Світлий Дім».
Таким чином усі заплановані заходу цього проекту будуть не лише створювати святкову атмосферу в Одесі та радувати її жителів, а й дійсно допоможуть дітям з інтернатів та багатодітних родин відчути ці свята та отримати довгоочікувані та корисні подарунки!
Проект проходить за підтримки ГО "Інтелектуальний форум".

Організатори проекту просять усіх, хто хоче допомогти здійснити мрії дітей, бути 18 та 19 грудня у центрі міста або переказати матеріальні кошти на рахунок ЄДРПОУ 35050778, р/р 26009060723434 Одеська філія ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 328704, вказавши метою переказу «Благодійна пожертва на організацію Акції «Святий Миколай збирає подарунки».
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.