для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Зимові святки від "Русичів" в Одесі!Зимові святки від "Русичів" в Одесі!
06.01.11
Новини Одеси, Русичі, Дикий Z, ПреображенськаСимфонія скрипучих сніжинок, шурхіт голочок інею, що падають з дерев, морозне повітря, в котрому дзвенить кожен звук, - зима сама собі пише саундтрек. Приплюсовуємо до музики зими ще й колядки, щедрівки та сміх колядників – і отримуємо майже повний звуковий портрет зимових святок. "Майже", позаяк без нової святкової програми від етно-команди "Русичі" просто не можливо вибудувати повне враження від Коляди!
________________ЗИМОВІ СВЯТКИ ВІД "РУСИЧІВ"!__________________

- влітку ці парубки влаштовують спеку на узбережжі Чорного моря, організовуючи Міжнародний мистецький фестиваль "У.Рок";
- протягом року вони – бажані гості музичних майданчиків на теренах всієї України;
- в Польщі на їх концерти буквально вилаштовуються черги!
"Русичі" – знаний фолк-гурт із Білгорода-Дністровського, котрий перевдягає українські народні співанки у сучасні музичні стилі – від фанку та регей до босанови та кантрі.
З новим складом та новою програмою аккерманські музики їдуть до Одеси, аби дати жару на сцені блюз-бару "Дикого Зету" (Одеса, вул..Преображенська, 66). Зустрічайте 15 січня о 21:00 голос віків і рідного народу!
http://vkontakte.ru/club1770617?f=1
http://vkontakte.ru/event22217513
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.