для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
14 січня — ПЕРКАЛАБА в клубі ШУZZ, Одеса
09.01.11
Новини Одеси, ПЕРКАЛАБА, ШУZZ, Києві, Варшаві, Берліні, МосквіКлуб ШУZZ, вул. Успенська, 22, початок о 21:00, вхід 45 грн.

Одеса трохи далеко від Франківська, тож для тих, хто ще не знає: Перкалаба, http://perkalaba.com.ua/ — це адепти гуцульської етно-ска-музики, музичні анархісти, що не визнають політичних копирсань, шоу-бізнесових миготінь та інших забруднювачів повітря. Щирі й невимушені діти гір, сонця і вітру. Перкалаба — це химерні тексти, від яких зриває дах. Драйв і позитивна енергетика, що накочує величезними хвилями в зал зі сцени.

Їх фірмовий — легкий, (само)іронічний і безтурботний стиль — gutzul roots не залишає байдужою аудиторію в Києві, Варшаві, Берліні та Москві. Майже кожна ді-джейська вечірка Жені Гудзя з Gogol Bordello має в своєму плей-листі пісні Перкалаби. Відомий лондонський ді-джей Scratchy постійно ставить в своєму ефірі треки цього гурту. Перкалаба є постійним хедлайнером одного з найвідоміших openair’ів України — АртПоля, що влітку 2010-го проходив під Одесою.

Під час свого першого сольного виступу в Одесі, в клубі ШУZZ, музиканти представлять свій новий альбом, з яким у лютому вони вирушають в тур Європою під назвою Underopera 2011. Такий ритуал, як європейський тур, вони здійснюють вже шостий рік поспіль, виступаючи у Швейцарії, Нідерландах, Німеччині, Австрії та Польщі.
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.