для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
АКЦІЯ ПРОТЕСТУ "МОЛОДЬ КИНУЛИ!!!"
14.02.11
Новини Одеси, Протест, мрлодьРІШЕННЯМ МІСЬКОЇ РАДИ ЛІКВІДОВАНО УПРАВЛІННЯ МОЛОДІЖНОЇ ТА СІМЕЙНОЇ ПОЛІТИКИ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

МИ ВИСТУПАЄМО ПРОТИ ЦЬОГО РІШЕННЯ І ПРОПОНУЄМО КОНСТРУКТИВНУ АЛЬТЕРНАТИВУ

16 лютого (вівторок) з 10.00 до 11.00 запрошуємо всіх на акцію протесту на Думську площу. Мета - змінити рішення міськради, і прийняття наших вимог по вирішенню проблем молоді іншим шляхом.
Чому о 10.00? Тому що об 11.00 розпочинається засідання виконкома, на якому збираються затвердити ліквідацію управління.

Всіх співробітників вищевказаного управління попередили, що з 1 березня вони будуть звільнені.

Серед обласних центрів України лише в Одесі Управління молоді було ліквідовано повністю.

Більше ніж 50 громадських об’єднань звернулися до Одеського міського голови з висловленням незгоди з подібними діями одеської влади (ТЕКСТ http://ow.ly/3V22P)
Перед будівлею Одеського міськвиконкому у вівторок зберуться студенти, молодіжні об’єднання, молоді сім’ї та представники багатодітних сімей, а також творча молоді Одеси.

Захід буде супроводжувати підривна музика і гарний настрій.

Картинкою заходу буде круглий стУл і театралізована вистава "МОЛОДЬ КИНУЛИ" (подробиці - в обговореннях).
З огляду на останнє рішення міської щодо ліквідування Управління сімейної та молодіжної політики, ми з вами стоїмо на таких ВИМОГАХ (витяг з листа до Мера Одеса):
1. Зберегти принаймні відділ молоді в структурі виконкому Одеської міської ради з тією командою працівників, які працюють наразі.

2. Відновити роботу Молодіжної ради При Міському Голові

3. Створити ресурсний центр молоді. В першу чергу це має бути приміщення, в якому будь-яке молодіжне об'єднання чи активісти проекту можуть збиратися для реалізації своїх ідей. Необхідність такого центру в Одесі вже давно актуальна.

4. Прийняти комплексну програму розвитку молоді, зокрема передбачити в ній фінансування на конкурсній основі молодіжних ініціатив.

5. Запровадити такі механізми, які зобов'яжуть міську владу радитися з молоддю перед тим, як приймати рішення.

Закладки: 
Коментарі:  2


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.