для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
В Одесі відкриють фотовиставку про цензуру по-українськи
22.03.11
Новини Одеси, Цензура, Фото, виставка28 березня о 18:00 у Арт-центрі Олександра Коробчинського по вул. Пушкінська, 32 відбудеться урочисте відкриття фотовиставки «Під PRESSом».

На відкритті фотовиставки київські журналісти Ілона Довгань, ведуча ТСН на каналі «1+1» та виборчого проекту «Тільки про головне» та Ігор Луценко, головний редактор мережевого видання «ТРАСТ.УА», головний редактор сайту ««Фінансист» поставлять діагноз одеській цензурі та вкажуть на шляхи її подолання.

Метою фотовиставки є привернення уваги населення громадян України до проблем цензури та утискання свободи слова як базової цінності демократії. Коли українець вмикає телевізор, радіо або читає газету – він не дізнається правди про те, що відбувається в країні. А так не повинно бути. Нещодавно прийнятий Закон «Про доступ до публічної інформації» має діяти. Саме про відношення сучасних журналістів до цієї проблеми та їх бачення того, що має бути, дізнаються одесити під час виставки.

Організатором фотовиставки в Одесі є Одеський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Демократичний Альянс» за підтримки Арт-центра Коробчинського та Прес-центра Paritet. Виставка проходить в рамках Громадської Кампанії Новий Громадянин у партнерстві з журналістським рухом «Стоп цензурі!», за підтримки Представництва Фонду імені Генріха Бьолля в Україні.

Учасники фотопроекту: Сергій Андрушко, Юлія Банкова, Леся Ганжа, Ілона Довгань, Вахтанг Кіпіані, Андрій Куликов, Наталія Лігачова, Сергій Лещенко, Юрій Луканов, Ігор Луценко, Мустафа Найєм, Мирослав Откович, Осман Пашаєв, Віталій Портников, Віталій Сич, Роман Скрипін, Ольга Сніцарчук, Єгор Соболєв, Наталка Соколенко, Святослав Цеголко, Артем Шевченко.

Фотограф: Олександр Бойко.
Виставка працює: з 11:00 до 20:00 (7 квітня - до 18:00)
Прийди на виставку, якщо ти проти цензури!

Прес-служба Одеського обласного осередку ВМГО "Демократичний Альянс"
тел.: +38 050 950 54 51
e-mail: od@dem-alliance.org
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.