для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеська міськрада узаконила остаточну русифікацію міста
13.04.11
“Одеську міськраду та міську державну адміністрацію сьогодні окупували політики-українофоби: от чому вони узаконили остаточну русифікацію Одеси за державні кошти”, - таку думку висловив голова обласної організації Української народної партії Андрій КАРПЕНКО, коментуючи рішення Одеської міськради затвердити програму збереження і розвитку російської мови в Одесі, яка передбачає виділення з міського бюджету 805 тисяч гривень.

За його словами, “у русифікованій Одесі програма захисту російську мови має цілком інше завдання – не захистити російську, а остаточно знищити українську”. “При майже повному крахові ЖКГ, жахливому стані доріг та, що головне, згортанні практично всіх муніципальних соціальних програм, підтримка російської мови, яка й так домінує у місті, як мінімум тягне на свідоме марнотратство та нецільове використання міських коштів”, - вважає голова Одеської УНП.

“В Одесі з 126 середній шкіл 78 – повністю російські або двомовні, а з бюджетiв усiх рiвнiв України на утримання навчальних закладiв iз росiйською мовою навчання витрачають щороку близько 3 мільярдів гривень”, - розповів КАРПЕНКО, наголосивши, що “як не дивно, сьогодні в Одесі на розвиток російської мови, виділяється більше коштів ніж на розвиток державної – української”.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.