для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Клоунада на Думській
13.04.11
Та скільки ж можна це терпіти! Кожне засідання сесії чи виконкому Одеської міської ради під управлінням Костусєва - весела клоунада, яка свідчить про те, що до влади в нашому місті сьогодні прийшли люди які не тільки нічого не тямлять у міському господарстві, але і не вміють хоч якось камуфлювати свою недалекість і дурість. Зате вони невпинно піклуються про своє благо - теж, треба сказати, не особливо камуфлюючи цю свою жадібність перед напівголодними обдуреними виборцями. І це має послужити уроком тим недалекоглядним одеситам, які вірять передвиборчим обіцянкам різного роду моральних виродків.

Відбулася чергова сесія міськради і знову ні слова про проблеми одеситів!

КОСТУСЄВ ЗВАЛЮЄ ПРОВИНУ ЗА ТАРИФИ НА ПРЕЗИДЕНТА

Під час засідання сесії Одеської міської ради, що відбулося 8 квітня, мер Одеси Костусєв повідомив, що у нього відбулася дуже серйозна розмова з Президентом.

Якщо вірити Костусєву, Президент визнав, що критикувати мерів міст за підвищення тарифів на електроенергію не можна, оскільки це рішення Києва. Таким чином він вирішив звалити провину за свої невиконані передвиборчі обіцянки на Януковича - мовляв, якщо б не цей дурень, я б тарифи знизив.

Що ж, ми направимо Президенту відповідний лист, розповімо про це і попросимо прокоментувати...

НА РОСІЙСЬКУ МОВУ ГРОШІ Є, А НА ХАРЧУВАННЯ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ - НІ!

Під-час сесії Одеської міської ради депутати прийняли Програму надання соціальних послуг і допомоги незахищеним верствам населення міста. На реалізацію цієї програми з міського бюджету передбачено всього 60 мільйонів гривень. За інформацією департаменту, в Одесі в даний момент налічується 260 тисяч пенсіонерів, 50 тисяч ветеранів війни, 52 тисячі інвалідів, 3 тисячі чорнобильців і 20 тисяч осіб, що стоять на врахуєте в центрах соціальної допомоги. Таким чином, на допомогу соціально незахищеним одеситам на цей рік у міському бюджеті передбачено катастрофічно мало - всього по 290 гривень на людину. Такого в місті не було ніколи!

На 2011 рік програмою були "забуті" ряд найважливіших напрямків. Зокрема, не передбачено фінансування оздоровлення та надання адресної муніципальної допомоги на купівлю медикаментів учасникам бойових дій в Афганістані, не передбачені витрати на встановлення, повірку та сервісне обслуговування водомірів холодної та гарячої води, а також удвічі (!) зменшено розмір допомоги матерям, вдовам та дітям працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов'язків. Тепер нехай скажуть спасибі Костусєву за "турботу", а заодно згадають той день, коли вони за нього голосували.

РОСІЙСКA МОВА В ТЕОРІЇ ТА НА ПРАКТИЦІ

Вкравши гроші у малозабезпечених, взялися "розвивати" російську мову. "Русский язык в Одессе нужно защищать, потому что в нем много украинских слов" - бовкнув депутат фракції "Родина" Олександр Казарновський. І в унісон йому депутатська більшість Одеської міськради, до якого входить фракції Партії регіонів, КПУ, "Сильна Україна" та "Батьківщина", затвердивши "Програму збереження і розвитку російської мови в місті до 2015 року". На її реалізацію з міського бюджету виділено 805 тис грн - саме відсутню суму для забезпечення харчуванням голодних ветеранів.

Але з російською мовою в тих, хто найбільше ратує за її розвиток, вийшов казус. Вислухалиі на сесії звернення депутата Одеської міськради і за сумісництвом головного редактора газети Одеської міської ради Григорія Кваснюка з закликом не допускати "расходования средств местных советов на героизацию нацистских пособников". У цьому документі керівник муніципальної газети допустив 14 помилок! Депутати зняли безграмотне звернення з порядку денного.

КОСТУСЄВ ХОЧЕ ВІДКРИТИ ДЕРИБАСІСЬКУ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

Про це Костусєв заявил в ході сесії Одеської міської ради у відповідь на репліку депутата Дмитра Співака, який виступив проти бажанням начальника КП "СМЕП" Вадима Чорного відкрити вулицю Дерибасівську для проїзду автомобілів.
“Нельзя так сразу отметать все предложения, - заявив мер. - Возможно, есть смысл открыть Дерибасовскую по будням для движения. Там булыжник, он не очень удобен для пешеходов. Когда я был маленьким, то Дерибасовская была открыта и по ней ходили троллейбусы”.

ВІДІБРАТИ Й ПОДІЛИТИ!

У ході сесії депутати відібрали у інвестора Руслана Тарпана права на реконструкцію готелів "Спартак" та "Велика Московська ". Щоправда, що буде з архітектурними пам'ятками після заборони на реставрацію, міськрада не передбачила. Ймовірно, на ці місця під забудову зазіхнув Ігор Марков, який і готував пропозицію відібрати у Тарпана згадані об'єкти.
Такими ось "важливими"питаннями займався Костусєв з депутатами. Та скільки ж можна це терпіти!

Володимир ДОМЕНСЬКИЙ
Закладки: 
Коментарі:  2


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.