для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Комуністам красиво жити не заборониш (фото)
05.05.11
Новини Одеси, України, Комуністи, Буржуї, грошіСьогодні, 5 травня, на Потьомкінських сходах відбувся урочистий мітинг, приурочений до початку акції «Прапор Перемоги», яка організована Міжнародним Георгіївським Союзом та Координаційною радою молодіжних об'єднань Україні.

Учасники мітингу розгорнули на Потьомкінських сходах збільшену копію Прапора Перемоги - розміром близько 150 квадратних метрів.

Сам захід обговорювати не будемо, це інша тема, хочеться вказати на інше: даний захід не залишили поза своєю увагою одеські комуністи в особі народного депутата, першого секретаря Одеського обкому Компартії Євгена Царькова.

Одеський комуніст разом з пенсіонерами та молоддю взяв участь в акції і потримався за Прапор Перемоги. Звичайно, він приїхав не на громадському транспорті, як це годиться справжньому комуністу, а на новій іномарці. А саме: на новому «Lexus LS 460», який коштує близько $ 100 тисяч.

Євген Царьков завжди відрізнявся відмінним смаком. Раніше вже відбувся скандал на телепередачі Савіка Шустера про «скромність» комуністів, де журналіст радіо «Свобода» Віталій Портніков кинув звинувачення Царькова в тому, що він не схожий на справжнього комуніста: в пристойному костюмі, користується «айподом». А ще у Царькова нібито годинник з діамантами.

Відзначимо, що не тільки Царьков любитель шикарного життя, але і його лідер Петро Симоненко теж любить «шикувати» і живе в палаці під Києвом.

За всю історію комуністичної партії України, жоден її лідер не жив у таких буржуйських умовах. Голова Комуністичної партії України Петро Симоненко оселився в розкішному маєтку в елітному селищі Горенка, що під Києвом. Йому б ще душ сто селян для повного комплекту. Кажуть, що тільки земля площею близько півтора гектара, на якій розташувалися будинок, ліс і озеро, коштує ніяк не менше півтора мільйона доларів. Боротьба за права пригнобленого класу - дуже вигідна штука. За словами самого Симоненка він знаходиться в опозиції до діючої влади. Як це все зрозуміти, сміятися ... світ перевернувся, що можна додати, вибачте за вульгарність, але Ленін, побачивши таке, перевернувся б у себе в мавзолеї.

Нагадаємо, що раніше лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко заявив, що комуністи живуть у тих же умовах, що й прості українці.
За матеріалами misto.odessa.ua

Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.