для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Президент пропонує розробити план дій для країни, направлений на консолідацію нації
29.09.07
Президент України Віктор Ющенко пропонує розробити план дій для країни, направлений на консолідацію нації. Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу ICTV у спеціальному загальнонаціональному проекті "Свобода слова".

На думку Президента, невід’ємною вимогою створення національної єдності має бути національна свідомість, національна гідність, розуміння і реалізація суспільних свобод, і це одна з головних цілей еліти. В.Ющенко наголосив на великій ролі національної еліти у зміцнені національної єдності країни. "Предметом єдності може бути мета, яка об’єднає політиків, партії, нації", - сказав Президент, додавши, що це може бути національний план дій – меморандум.

При цьому В.Ющенко зауважив, що розкол, можливо, існує в Україні, але не між людьми, "а дуже часто це розкол нагорі - між певними політиками або між певними політичними силами”. Це є свідченням того, вважає Президент, що “значна частина політичних сил знаходиться ще в коротких штанцях: вони дуже часто представляють не українські сили, а малоросів, вибачте, я не люблю цього слова, хохлів, але це ті сили, які не встали на власні ноги, озираються по боках”.

"Владі потрібно жити не від опалювального сезону, чи там від Ожидова до Алчевська, чи навпаки. Влада, і особливо національна еліта, незалежно від того, чи говоримо про політичну еліту, чи ділову еліту, чи культурну – повинна нести світоглядницькі ідеї, які консолідують націю", – наголосив Президент. За його словами, влада і еліта відповідають за „той цемент, який з’єднує українське суспільство”.

УНІАН
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.