для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Зйомки кліпу на пісню «Не Кажучи Нікому»
29.09.07
«В неділю, 16-го вересня, «Тартак» почав зйомку відеокліпу на пісню «Не Кажучи Нікому». Перший етап зйомок відбувся, власне, за участю самого «Тартака», в напівзруйнованому Загорівському монастирі на Волині. На цьому місці, 8-11-го вересня 1943-го року, чота УПА під проводом Берези мала великий бій з німецькими окупантами та їхніми польськими прислужниками. Внаслідок бою близько тисячі нападників було вбито і поранено, українців загинуло близько тридцяти. Після того, як монастир було закидано бомбами з літаків та запалено, частина упівців з боєм вирвалася з оточення.

Режисер кліпу — Тарас Химич — запланував всього три знімальні дні протягом цього тижня. Одного з цих двох днів зніматимуть Андрія Підлужного (nichlava.org.ua), другого дня зніматимуться хлопці, які гратимуть вояків УПА. Для того, щоб зйомки були максимально чесними та реалістичними, на роль українських вояків було запрошено не професійних акторів, а старших пластунів.

Тарас Химич обіцяє закінчити кліп до Покрови, коли Україна відзначатиме 65-ту річницю заснування УПА. Всі учасники зйомок цілком свідомі того, що такий відеокліп на таку пісню можуть відмовитися показувати телеканали України. Але якщо не ми — то хто? »

Джерело: tartak.com.ua

[Повідомлено Славутка]
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.