для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Козаки обурені ставленням Одеської міської влади до історичної пам’яті народу!
10.07.11
Отамани майже всіх козацьких організацій ОДЕЩИНИ підтримали вимоги позовної заяви Чорноморського Гайдамацького З’єднання до Одеської міськради стосовно скасування нею рішення про встановлення пам’ятника Кошовому отаману Петрові Калнишевському в Одесі.


Свою підтримку отамани висловили під час проведення розширеної координаційної ради Козацьких організацій при голові Одеської облдержадміністрації, яка відбулась 6 липня 2011 року в Одесі.

Козаки обурені таким ставленням міської влади до історичної пам’яті нашого народу.

В своїх виступах отамани підкреслили те, що Петро Калнишевський канонізований святий Української Православної Церкви - Петро Багатостраждальний, вніс вагомий внесок в визволення нашого краю від майже 350 літнього ярма Османської імперії, особисто приймав участь у бойових діях під час облог та штурмі Хаджибейської фортеці пліч-о-пліч з російською армією.

Паплюження його честі та заслуг перед нашим народом нинішнім керівництвом міста є неприпустимим, та ображає релігійні почуття великої частини одеситів, які себе відносять до православної віри.

Прес служба Чорноморського Гайдамацького З’єднання
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.