для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Діалог з країною
23.02.13
Вчора під час прямого телевізійного мосту «Діалог з країною» поставити запитання Президенту України Віктору Януковичу змогла тільки одна одеситка. Вона запитала, коли в Україні буде достатня кількість дитячих садків.

У відповідь глава держави пообіцяв, що проблему браку дошкільних установ уряд вирішить протягом двох років.

Включення з Одеси відбувалося в дитсадку №195 (вул. Космонавтів, 29/4). У його відкритті після ремонту брав участь Президент - це було у вересні минулого року.

Під час телемарафону територія дитсадка була оточена силовиками, а на підходах товпилися активісти «молодих регіонів». На території садка стояла пересувна ПТС телекомпанії «1+1», яка забезпечувала трансляцію. Ніхто з простих городян так і не зміг потрапити на територію дитячого садка, не пускали навіть співробітників ЗМІ.

Заступник начальника ГУ МВС України в Одеській області Дмитро Фучеджі, заявив, що такі заходи безпеки були пов'язані із боязню провокацій з боку низки політичних сил. Судячи з усього, силовики побоювалися появи біля воріт садка активістів ВО «Свобода».
Закладки: 
Коментарі:  1


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.