для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Президент оголосив 16 жовтня Днем Національної Жалоби
15.10.07
Президент Віктор Ющенко оголосив 16 жовтня днем національного трауру у зв’язку з трагедією, що сталася 13 жовтня внаслідок вибухів газу в житлових будинках Дніпропетровська, які призвели до численних людських жертв. Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Відповідний указ Ющенко підписав 15 жовтня.

Президент висловив співчуття усім родинам загиблих та запевнив, що держава зробить все, щоб допомогти їм у цій біді.

«З глибокою скорботою висловлюю співчуття усім родинам загиблих людей. Ваш біль – це біль усієї держави», - йдеться у зверненні президента у зв’язку з трагедією в Дніпропетровську.

«Я прошу, щоб на лихо у Дніпропетровську відгукнулася вся Україна», - закликав глава держави.
Президент також зазначив, що вимагає від Генеральної прокуратури, особисто Генерального прокурора України забезпечити всебічне розслідування кримінальних справ, порушених у зв’язку з вибухом, і негайно виявити причини аварії та встановити відповідальних за неї.

У зверненні також зазначається, що для відшкодування матеріальних збитків держави і громадян на рахунок відкритого акціонерного товариства «Дніпрогаз» накладено арешт. Ряд вищих посадових осіб цього підприємства – головного інженера і його першого заступника - затримано за підозрою у службовому недбальстві.

«Я жорстко вимагаю оперативного з’ясування усіх обставин трагедії», - наголосив Ющенко.

proUA
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.