для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«Forbes» включив одеський трамвай в число «найбільш цікавих»
21.02.12
Редакція популярного міжнародного журналу «Forbes» склала список з 12 найбільш цікавих трамвайних маршрутів світу. У перелік включено і «одеський трамвай - герой анекдотів».Одеська трамвайна система - не найстаріша (відкрита в 1910 році), не найдовша і не найнавантаженіша. Та й трамваї, що курсують вулицями цього міста, не відрізняються ні особливою красою, ні спеціальною конструкцією. Здебільшого - зовні такі ж, як і в багатьох містах на пострадянському просторі. Що ж в них такого особливого? Відповідь укладений в самому словосполученні «одеський трамвай». Адже про жоден трамвай у світі не вигадали стільки анекдотів і байок, скільки про одеський. Одеса - світова столиця гумору і сміху, і одесити не могли обійти таку важливу для себе тему як трамвай. Він - повноправний герой творів Бабеля, Ільфа і Петрова, Михайла Жванецького. І поїздка на трамваї - не просто поїздка, а занурення в легенду, в особливу атмосферу, якою так знаменита Одеса, і найкращий спосіб познайомитися з усіма визначними пам'ятками.

Також у списку - найкрутіша трамвайна лінія (в Австрії), швидкісний куленепробивний трамвай (в Ізраїлі), трамвай для вузьких крутих вулиць (в Португалії), канатний трамвай (в США) та інші «цікавості».
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.