для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
«Великим українцем» №1 обрано Ярослава Мудрого
17.05.08
Новини України, Великі Українці, Ярослав Мудрий, Степан БандераПроект телеканалу «Інтер» «Великі українці» завершився. За оголошеними підсумками голосування, яке проводилось по телефону та sms-повідомленнями і завершилось о 00:15, найбільше голосів у другому етапі здобув князь Ярослав Мудрий.
За кількістю голосів «великі» у десятці розташувались так:

1. Ярослав Мудрий – 648443 голосів (40.02%)
2. Микола Амосов – 322321 голосів (19.88%)
3. Степан Бандера - 261247 голосів (16.11%)
4. Тарас Шевченко - 150873 голосів (9.3%)
5. Богдан Хмельницький - 64931 голосів (4.02%)
6. Валерій Лобановський - 51564 голосів (3.18%)
7. В’ячеслав Чорновіл – 42743 голосів (2.63%)
8. Григорій Сковорода - 28090 голосів (1.73%)
9. Леся Українка – 26590 голосів (1.64%)
10. Іван Франко – 24247 голосів (1.49%)
Усього у другому етапі програми за кандидатів у «великі українці №1» було віддано 1621049 голосів (у першому етапі – близько 800 тисяч). За словами ведучого програми Савіка Шустера, це є світовим рекордом кількості голосів, відданих у проекті «100 великих».

Тим часом, за інформацією сайту «Дуся», «Інтер» просто не витримав «випробування Бандерой» - що, загалом, передбачав багато хто. Сьогодні в своєму блозі шеф-редактор проекту Вахтанг Кипіані повідомив, що його, як одного з «адвокатів» десятки «великих», повністю відлучили від інформації про поточні результати голосування.

«Інтер» знайшли кандидатуру, яка зможе замінити незмінного лідера глядацьких симпатій – Степана Бандеру, за якого організовано голосують національно свідомі громадяни. Чого, природно, не вітала Ганна Віталіївна Безлюдна, якій ще перед акціонерами і патронами (від регіонала і друга Газпрому Дмитра Фірташа до російського «Першого каналу») відповідь тримати.

З чуток, Кіпіані не раз доводилося відбивати атаки начальника, який вимагав прибрати з очей геть ненависного Бандеру і замінити його кимось «нормальним». Після демонстрації фільму про Ярослава Мудрого – до речі, за випадковим збігом, єдиного російськомовного (про російськомовних в побуті Лобановського та Амосова - українською, а про Ярослава раптом російською – дивно, чи не так?), - показники телепереглядів якого були вельми скромними, за Ярослава, що знаходився на 4-му місці, раптом почали активно голосувати. Присилаючи з 80 номерів 130 смс в хвилину, невідомі фанати-меценати 200 тисячами повідомлень пересунули князя з четвертого на перше місце, звідки він потіснив Степана Бандеру. Мабуть, фігура улюбленця Дмитра Табачника що «примиряє націю», за планом має бути на першому місці до кінця шоу. Що власне, і відбулося у фінальному ефірі.

Природно, накрутка цілком законна – адже ніхто не втручається в систему підрахунку голосів, а голосувати з одного телефону можна необмежена кількість разів....

За матеріалами: http://www.telekritika.ua (Телекритика) і http://dusia.telekritika.ua (Дуся)
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.