для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Увага! Виявлено початок „Рейдерської атаки” на зелені легені Одеси...
06.03.09
Нечистоплотні підприємці намагаються захопити щойно створений ландшафтний заказник місцевого значення „Лузанівський ліс”...


Так, Одеська обласна рада 06 червня 2008 року прийняла рішення №541-V, яким оголосила у Комінтернівському районі територію водоохоронного лісу у прибережній зоні Чорного моря загальною площею 116,668 га (відання ДП „Одеське лісове господарство”) ландшафтним заказником місцевого значення „Лузанівський ліс”, з них в межах Крижанівської сільської ради – 36,71 га та Фонтанської сільської ради – 79,958 га.

02 лютого 2009 року Державним управлянням охорони навколишнього природного середовища в Одеській області було прийнято наказ №03 яким було Затверджено Положення про ландшафтний заказник місцевого значення „Лузанівський ліс”.

Згідно до рішення Одеської обласної ради, затвердженого Положення Ландшафтний заказник місцевого значення „Лузанівський ліс”, ст. 150 Земельного Кодексу України, оголошений ландшафтний заказник місцевого значення „Лузанівський ліс” відноситься до особливо цінних земель. Вилучення особливо цінних земель для несільського господарських потреб не допускається.Нам стало відомо, що в Одеському окружному адміністративному суді слухаються справи за участю
- товариства з обмеженою відповідальністю „ПЕРЛИНА РЕГІОНУ” (код ЄДРПОУ 33189873, місцезнаходження – Україна, 67571, Одеська область, Комінтернівський район, с. Фонтанка, вул. Гоголя, 23)
та
- товариства з обмеженою відповідальністю „ЮГСТРОЙІНВЕСТ ЛТД і Ко” (код ЄДРПОУ 35228170, місцезнаходження – Україна, 65003, м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 72),
із встановлення компетенції Комінтернівської районної державної адміністрації Одеської області щодо надання в довгострокову оренду земельні ділянки із земель на яких створений об’єкт природно заповідного фонду – особливо цінних земель із зміною цільового призначення для розміщення об’єкту рекреації.

Захоплення землі – лісових площ, що відноситься до державної власності, згідно Конституції України є спадщиною та надбанням громадян України, вчиняється шляхом:

1. Поданням двох повністю ідентичних позовних заяв із ідентичними позовними вимогами.

2. Справи слухаються одним суддею Одеського окружного адміністративного суду – Хлюстіним Ю.М.

3. Слухання двох справ призначене на один день, а саме на 11 березня 2009 року.

За своєю суттю, дії товариства свідчать про цілеспрямовану організацію та прийняття за 30 хвилин необхідних незаконних рішень, що нададуть право в подальшому незаконно відвести землю для будівництва, що призведе до знищення лісу, що залишився на території Комінтернівського району Одеської області.Таким чином, ігноруючи рішення Одеської обласної ради, затверджене положення про місцевий заказник, всупереч нормам Земельного кодексу України зацікавлені особи – товариства здійснюють захоплення землі для задоволення своїх комерційних потреб.

Не виключено, що у незаконних діях направлених на захоплення землі зацікавлені посадові особи, які мають необхідний обсяг повноважень щодо погодження відведення – надання земельних ділянок.Зупинивши незаконні дії товариств направлених на захоплення та в подальшому знищенні лісових площ – особливо цінних земель, буде збережена державна власність, надбання громадян України, можливість реалізації Конституційних прав таких як вільний відпочинок, безпечне життя та інші.Враховуючи зазначене звертаємося до громади Одещини втрутитися всіма можливими законними методами і зупинити незаконні дій, які направленні на захоплення особливо цінних земель, що входять до оголошеного Одеською обласною радою заказника місцевого значення „Лузанівський ліс”.

Прес служба
Чорноморського Гайдамацького З’єднання
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.