для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Одеський осередок ВМГО «Демократичний Альянс» відкрив Правозахисне відділення!
19.03.10
Одеський «Демократичний Альянс» вже довго працює у сфері захисту прав молоді. І започаткування окремого потужного відділення нарешті здійснилось. «Відносно нещодавно ми офіційно заснували такий напрямок, окреме відділення — «Правозахисту», концепція якого передбачає відстоювання порушених прав людини і громадянина», — розповідає Юлія Сащенко, член Правління ДемАльянсу.

Оцінивши ситуацію в нашому місті, було зроблено висновки, що громада — в обличчі неурядових некомерційних установ, схожого напрямку інституцій, що захищали б порушені права громадян — наразі є бездієвою.

Тож, для початку, запрошуємо всіх до неформального (в концепції «Open Space») діалогу, який окреслить майданчик для рішучих дій на основі виважених рішень — у справі відстоювання права на власні права, та лобіювання їх легітимного дотримання! Власне, сам діалог «Open Space» відбудеться 3 квітня.

Також, незабаром заплановано проведення чотирьохденного тренінгу для зацікавленої у сфері правозахисту молоді — із професійними фасилітаторами та у дружній, продуктивній атмосфері! Нашими фасилітаторами виступатимуть професіонали у сфері навчання правам людини із Української Гельсинської Спілки по правам людини.
Програма тренінгу передбачає ознайомлення із історичними аспектами правозахисної діяльності, інформацією щодо реальних механізмів захисту порушених прав, прецедентами злочинів-порушень прав людини в міжнародній практиці, ознайомлення із основними нормативно-правовими актами — як національної, так і міжнародної юрисдикції; і головне – простір для розробки концептуальних рішень щодо відстоювання порушених прав людини!

Контактна інформація для тих, кого цікавить зазначений напрямок:

* будемо раді бачити вас в інтерактивному колі нашої віртуальної google-групи:

http://groups.google.com/group/human_rights_od?hl=ru

* учасником нашої групи на сайті "вКонтакті": http://vkontakte.ru/club16192561
* телефон 093 472 07 61 , 097 232 27 79 — Юлія Сащенко***

Не лишайтеся байдужими!

Можливо, ваш переглядач не підтримує формату цього зображення.

Виключно від нас залежить стан дотримання належних нам прав!
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.