для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Проросійські козаки, «Єдина вітчизна» і Одеська міліція - дивна дружба?!
22.09.07
Проросійські козаки, «Єдина вітчизна» і Одеська міліція - дивна дружба?! Напрошуються дивні виводи.
Тоді як представник виконавчої служби зачитував ухвалу про заборону на масові акції, яка введена вердиктом знаменитого Приморського суду з 16 по 22 вересня 2007 року, на територію Екатерінінськой площі, з усіх боків оточену міліцією, внутрішніми військами і Беркутом, яким те дивним чином проникали представники скандально відомих на півдні України проросійських організацій «Єдина Вітчизна» і так званих «Козаків запорізьких вірних.».
Не повторюватиму того, що вже вдосталь описано в інтернеті по-поводу подій між міліцією і українськими козаками, а хочу звернути увагу небагато інші дії усередині площі, яку оточили представники силових структур.
Хочеться відзначити, що був свідком того, що з боку кордону, який тримали міліціонери Київського РОВД (з боку Будинку Учених) чітко виконувалася команда не пускати підозрілих персон на площу, тим більше одягнених в різного роду камуфляжі. І хотілося б дуже дізнатися, по чиєму такому велінню і через який кордон було дозволено представникам «Єдиної Вітчизни» проникнути за оточення, і більш того, надіти пов'язки «Охорона порядку»?! До речі, поводилися вони достатньо безцеремонно і нахабно на території площі, не дивлячись на присутність в 50-ти метрах від них вищих чинів обласного УВС.
Вся Одеса знає, що після подій 2-го вересня,
відкрито кримінальну справу за фактом побиття представниками організації «Единое Отечество» під командуванням Валерія Каурова учасників мирного пікету у стін Одеської облдержадміністрації. І не проходить і місяця, а ця ж організація стоїть вже пліч-о-пліч з наший міліцією, захищаючи честь ненависною українцям імператриці... Хочеться відмітити, що четверо міліціонерів, які були присутні 2-го вересня при битті людей, навіть не робили спроб затримати нападаючих, а злегка разбороняли їх, коли останні довго вже молотили ногами тих, що впали...
Напрошується дивне питання, яким чином зв'язані між собою Одеська міліція і організація, яка безкарно б'є одеситів і влаштовує провокації на вулицях нашого міста, і куди в цьому випадку дивиться Служба Безпеці України?!

gaidamaky
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.