для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Депутати від «Пори» оголосили про припинення існування своєї політ сили
04.09.07
Вони вважають, що народжена Майданом організація втратила майже всі ознаки партійності, тому заслуговує на смерть.

Тим часом Апеляційний суд днями оприлюднить свій вирок, який дасть змогу встановити, котра з двох наявних нині партій «Пора» є легітимною і має право бути обраною до нової Верховної Ради.

Пора на історичне звалище. У понеділок, коли абсурдна ситуація з подвійним обличчям «Пори» досягла свого апогею, у деяких функціонерів не витримали нерви й вони оголосили про смерть політичної сили.

Політичний суїцид партії оголосили кілька місцевих депутатів центральної України. За їхніми спостереженнями, «Пора» втратила останні ознаки партійності. Політична сила не має легітимного керівництва й чіткої структури. Тож повинна померти.
Ярослав Місяць, депутат від ГП «Пора»: «Сегодня «Пора» умерла. В «Поре» нет ни идеи, ни людей».

Двох лідерів однієї «Пори» депутати вважають за рейдерів. Тим часом Апеляційний суд незабаром визначить одного з них дійсним лідером політичної сили. Від цього рішення залежить, чи піде «Пора» на вибори разом із помаранчевим блоком, чи балотуватиметься окремо.

Олександр Лавринович, міністр юстиції України: «Найбільш резонансна останнім часом стала ситуація з ГП «Пора». Після рішення окружного суду, яким було визнано позов блоку НУНС до Міністерства юстиції. Це рішення оскаржено в Апеляційному суді. Я сподіваюся, що протягом двох днів буде дана відповідь на це питання».

Якщо суд доведе самостійність «Пори», блок НУНС можливо й не позиватиметься далі, - кажуть у Комітеті виборців України. Бо для помаранчевих блокування з «Порою» - це лише одне місце у прохідній частині списку. І на своєму вони не наполягатимуть, щоб не затягувати виборів.

Олександр Черненко, Комітет виборців України: «Тут немає загрози для блоку НУНС. Тому що чи з «Порою», чи без «Пори» - блок зареєстрований, зараз він бере участь у виборах, і якщо просто члени «Пори» будуть як зараз виключені, то список посунеться на кілька позицій».

Тим часом для невдоволених самостійна участь «Пори» у виборах може стати нагодою оскаржити результати волевиявлення. А невизнання жовтогарячих окремими учасниками перегонів загрожує лише передрукуванням бюлетенів. ЦВК вже заявила про таку можливість.


Борис Іванов, Володимир Мовчанов, НТН
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.