для друку  створити pdf-документ з цієї новини 
Аеропорт в Одесі стане краще
05.09.07
Містобудівну раду Одеси схвалив проект реконструкції злітно-посадочної смуги місцевого аеропорту і будівництва двох нових пасажирських терміналів, розрахованих на обслуговування трьох мільйонів пасажирів на рік.
Загальна вартість проекту оцінюється в більш ніж 150 мільйонів доларів США. Всі роботи передбачається вести у декілька етапів і завершити їх до 2020 року.
Якщо спочатку одесити розраховували привернути до реконструкції свого аеропорту, побудованого в 60-і роки минулого сторіччя, іноземних інвесторів і комерсантів, то зараз, після серії різного роду переговорів з компаніями з різних континентів планети, вирішено створювати смугу і новий аеровокзальний комплекс силами самого комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса» і на засоби міського бюджету, передає Укрінформ.
Зокрема, передбачається подовжити смугу з 2,8 до 3,2 кілометра. Крім двох пасажирських терміналів, один з яких (дворівневий) буде для міжнародних польотів, передбачається звести готель, паркінг на 2,5 тисяч місць, магазини, кафе і виставковий комплекс, відзначає агентство.
Закладки: 


Ви повинні увійти, щоб відправляти коментарі на цьому сайті, або увійдіть, або - якщо ви ще не зареєстровані - натисніть тут, щоб зареєструватись
No connect
Портал Українців Одещини
Увага! При копіюванні матеріалів, посилання на Портал обов`язкове.
Адміністрація порталу може не розділяти думку авторів і не несе відповідальності за авторські матеріали.